Suprimo

Suprimo

Suprimo patří mezi nejoblíbenější kolébky kvalitní italské módy. Suprimo se rozšířil po Evropě díky specializaci na produkty středních a menších italských firem, které se vyznačují neopakovatelnou kvalitou a originalitou zpracování svých produktů.

 

Koncept řetězce Suprimo je v opravdu obtížném výběrovém řízení značek a sérií, které bude řetězec nabízet svým zákazníkům. Najdete v něm díky tomu opravdu výběr toho nejkvalitnějšího a nejmodernějšího podle posledních trendů.

 

Jedny z vlajkových značek společnosti mohou být například značky Jacob Cohen, JOOP či Tombolini. V sortimentu najdete běžné sezónní oblečení jako košile, či kabáty z těch nejkvalitnějších materiálů v podání prvotřídní bavlny anebo kašmíru.

 

Pozadu nezůstává ani obuv, která v řetězci Suprimo nabývá na nevídané kvalitě i díky výrobě společnosti Franceschetti. Každý, kdo hledá kvalitní italskou módu za přijatelné peníze si v prodejně Suprimo přijde na své.

 

Značku Suprimo naleznete ve stejnojmenném obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody