roccobarocco

Roccobarocco

Roccobarocco je módní značka stejnojmenného proslulého stylisty Rocca Barocca. Módní návrhář s italskými kořeny uchvacoval své publikum skvělými návrhy již od mladých let. Ve světě si tak vysloužil prestižní ocenění Silver mask v roce 1967 či Singer o necelých šest let později v americkém Pittsubrgu.

 

V současnosti Rocco Barocco patří mezi nejproslulejší italské stylisty. Jeho aktuální módní kolekce jsou exportované do celého světa. Nejnovější módní trendy z repertoáru módního génia jsou každoročně předváděny na týdnu módy v italském Miláně.

 

Značka uchvátí především originálním pojetím každého kusu. V sortimentu najdete zboží pro muže, ženy i děti a různé módní doplňky. Populární jsou rovněž tašky a kabelky Roccobarocco.

 

Při koupi kteréhokoliv kusu z kolekce této značky si můžete být jistí, že kupujete světový designerský unikátm jehož pořízení nebudete litovat. Vystupte ze zajetých kolejí a vypůjčete si část italského kouzla s sebou.

 

Značku Roccobarocco naleznete v outletovém obchodu Corso Roma, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako např. Alessandro Dell´Acqua. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody