riviera

Riviera

Riviera je francouzská módní značka inspirovaná vlivem moderní doby a mladé klientely. V nabídce značky najdete většinou volnočasové neformální oblečení. Design oblečení je přitom nápaditý a neotřelý. Odvážný a výstižný, zkrátka přesně takový, jak by si ho mladí lidé vybrali.

 

Ve svém kruhovém logu značka nosí siluetu standardy Paříže, Eiffelovy věže. V nabídce značky nenajdete žádnou obuv, a dokonce ani džíny, či kalhoty. Značka se naopak věnuje veškerým oděvům na vrchní polovinu těla.

 

V nabídce najdete stylová trička, mikiny, a dokonce i kvalitní bundy. Z doplňků bychom nemohli vynechat oblíbené kšiltovky Riviera. Veškeré oblečení má v sobě mladý nádech. Používá většinou tmavší kombinace barev a na první pohled velice nápadná loga a popisy. Riviera je zkráceně opravdu mladá módní značka, která na vás každým svým produktem působí uvolněným a extravagantním stylem, který mladí klienty vyhledávají.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody