luca bertelli

Luca Bertelli

Hledáte zcela neopakovatelné spojení elegance a originality pro každou příležitost? Pak vás zajisté nepřekvapí, když vás odkážeme na nespočet rodinných italských módních značek. Jednou z těch nejlepších a nejtradičnějších je společnost Luca Bertelli. Luca Bertelli byla založena v roce 1978 v Itálii.

 

Společnost byla založena bratry Paparussovými. Tehdy malá rodinná značka byla motivována renesančním rytcem Lucou Bertellim a měla odkazovat na vysokou kvalitu v opravdu tradičním zpracování.

 

V prodejnách společnosti najdete módu pro každou věkovou kategorii s nádechem tradice. Máte zde možnost najít osobité módní kousky z toho nejkvalitnějšího materiálu. Hlavní linií je ovšem důraz eleganci a udržení gentlemanství v módních okruzích. 

 

Luca Bertelli v Praze je jedna z mála prodejen s tou nejkvalitnější italskou módou. Přijďte se přesvědčit osobně každý den v běžné otevírací době od 10:00 do 20:00. 

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody