ceSare patioti

ceSare Patioti

Cesare Patioti je stejnojmenná značka italského módního návrháře. Cesare Patioti narozený v Itálii v roce 1958 se proslavil v mnoha ohledech módního průmyslu. Tím nejsilnějším se však stala kvalitní kožená obuv, jež se stala vlajkovou lodí společnosti.

 

Luxusní italská móda od návrháře Patiotiho je označena věhlasným symbolem dýky. Nalezneme v jeho nabídce nejen kvalitní obuv a tenisky pro muže a ženy, ale i různé módní doplňky a komponenty se šperky či exklusivní hodiny.

 

Módní kolekce Patioti jsou navíc unikátní a oproti běžné italské módě dosti odlišné. Při návrhu obuvi se značka nebojí sáhnout po mnohých komponentech, které byste na obuvi jinak nečekali. Výsledkem je tak velice osobitá a unikátní luxusní obuv, o jejíž kvalitě nebudete nikdy pochybovat.

 

Značku Cesare Patioti naleznete v outletovém obchodu Corsa Roma, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako John Galliano či Richmond. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody