bailey of hollywood

Bailey of Hollywood

Hledáte v záplavě specifických obchodů opravdové experty na klobouky? Tak jste na tom nejlepším možném místě! Bailey of Holywood patří mezi nejpovolanější značky z oboru.

Značka byla založena okolo roku 1922. V té době pouze vyráběla mnohé výrobní série klobouků pod různými názvy. Své vlastní prodejny se značka dočkala až v roce 1980. Postupem času se stala ikonou americké kvality.

Americké klobouky Bailey si oblíbila i řada známých osobností, mezi něž patřili například i Fred Astaire, George Raft či Humphrey Bogard. Značka americké kvality je navíc podtržena výrobou přímo v Adamstownu v Pensylvánii.

V sortimentu značky Bailey najdete pánské i dámské klobouky a čepice. Výrobky společnosti se hodí na formální i zcela neformální nošení. Největším lákadlem a unikátem společnosti jsou také kovbojské klobouky a s nimi spojená westernová móda.

Značku Bailey of Holywood naleznete v outletovém obchodu The Hat, který se nachází v POP Aiport. Objevíte v něm i další značky jako Stetson či Mayser. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody