aleSSandro dell´acqua

AleSSandro dell´Acqua

Alessandro Dell´Acqua je módní a zakladatel stejnojmenné značky. Tu Alessandro založil v roce 1995 jako jednu ze značek propagujících módní styl Made in Italy. Velké uvedení značky na mezinárodní scénu se konalo o rok později na módním týdnu v Miláně. Alessandro Dell´Acqua zde představil svojí první dámskou kolekci za ohromného úspěchu.

 

Módní značka Alessandro Dell´Acqua patříé mezi kontroverznější a méně tradiční značky z prostředí italské módy. Ve svých modelech se nebojí výstředností a nestydí se za zřejmé odlišnosti od své konkurence. Střihy i design oblečení je postavený tak, aby především zvýrazňoval přirozenou siluetu svého nositele. Mimo samotného oblečení značka vyrábí i velice kvalitní boty a polobotky Alessandro Dell´Acqua.

 

Stále vzrůstající obliby se poslední dobou mohou těšit také parfémy Alessandro Dell´Acqua, které zákazníky stejně jako celý módní koncept dovedou opět zaujmout naprosto neopakovatelným způsobem.

 

Značku Alessandro Dell´Acqua naleznete v outletovém obchodu Corso Roma, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Fendi či Roccobarocco. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody