program na Středu 29. 6.

Zábava

maJaland praha

Pohádkové palačinky

Pokud máte doma malé a šikovné kuchaře a kuchařinky, určitě doražte! Ve středu 29. 6. si děti pod vedením kuchaře samostatně připraví palačinku s domácí čokoládovou polevou a čerstvým ovocem a šlehačkou. Budou se oblizovat až za ušima! 

  • Prodloužená jízda na horské dráze
  • Setkání s Včelkou Májou
Zábava

dinoSauria muSeum prague

Komentované prohlídky v časech 12:00, 14:00, 16:00 a 18:00 zdarma

Lov pokladů - hra pro chytré a zvídavé děti i dospělé s odměnou na závěr. 

Nakupování

outlet

  • Ke vstupu do Majalandu nebo Dinosaurie Slevová knížka obsahující speciální akce a extra nabídky obchodů pro návštěvníky

nebo

  • Akční nabídky vybraných obchodů více zde
  • POP10 - nabídka 10 nejvýhodnějších produktů týden více zde

důležité informace

Jak k nám?

Pokud se k nám chystáte MHD, využijte POP shuttle bus, který vás k nám doveze bez zastávek a zdarma ze stanice Bořislavka u pražského metra "A". Autobus je navíc nízkopodlažní, vhodný pro maminky s kočárky nebo osoby se zdravotním postižením. Jedete-li k nám autem, zaparkujte zdarma na krytém parkovišti, kde na vás čeká 2 400 parkovacích míst.

Kupte vstupenky online

Pokud se chystáte do Dinosaurie, zakupte online vstupenky pouze pro starší 18 let. Pokud ještě nemáte registraci, můžete využít slevu 100 Kč na vstupenku. Více informací o slevě a vstupenkách zde.

Jestli plánujete návštěvu Majalandu, ušetřete čas nákupem vstupenek na místě a kupte je online. Více informací o vstupenkách zde.

Těšíme se na vás.