truSSardi


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

pragueoutlet@trussardi.com
737 500 323

Při definování značky Trussardi mě napadá jedno slovní spojení: „Předběhla svou dobu”. Značka Trussardi byla založena v roce 1911 v Bergamu jako továrna na výrobu rukavic. Nyní je světovou značkou, která si bezpochyby může nárokovat to, že je první italskou „lifestylovou“ značkou.

Nicola Trussardi, který v 80. letech 20. století proslul jako vizionář s nakažlivou chutí do života, vytvořil koncept životního stylu reprezentujícího dostupnost značky. Značka Trussardi, odvážně zpochybňující konvence módy a luxusu, se zaměřila na reprezentování způsobu života „prêt-à-vivre“. Zahrnuje vše od oblečení a doplňků po domácí design, umění, jídlo a vše, co se nachází mezi tím.

Vize dostupného a dynamického životního stylu zůstává pevnou součástí naší podstaty. Trussardi snoubí nadčasovou eleganci s globálním smýšlením a po celou dobu je tato značka prostoupena autentickou milánskou duší.


Prodávané značky

bižuterie bunda dámská kabát dámský kabát pánský kabelka dámská kalhoty pánské kosmetika kraťasy dámské
mikina dámská obuv dámská obuv pánská parfémy rolák dámský šátek dámský tričko dámské tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody