Suprimo


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

suprbambi@seznam.cz
720 932 891

Jste muž, který touží po pravé italské kvalitě a eleganci? Pak vás zajisté nezklame outlet Suprimo. Tento obchod se specializuje na dovoz kvalitních módních značek z italského trhu.

Ve výběru obchodu najdete značky jako například Jacob Cohen, JOOP či Tombolini. Suprimo tak díky tomuto úzkému sortimentu s důrazem na maximální kvalitu nabízí maximální spokojenost všem zákazníkům.

Na italskou módu si přijde každý muž. A to bez ohledu na věk či preferovanou část módy. V nabídce najdeme oblečení z nejkvalitnějších materiálů jako bavlněné košile, kašmírové kabáty a další. Mimo samotného oblečení nabízí obchod i výběr mužských módních doplňků. 

V neposlední řadě najdete v sortimentu Suprimo i kvalitní koženou obuv. Asi nejzvučnějším pojmem v ohledu obuvi je italská značka Franceschetti. A co říci na závěr? Pokud jste muž toužící po eleganci a kvalitě s nádechem luxus, tak jste na správném místě. 


Prodávané značky

boty společenské bunda pánská jeans dámské jeans pánské kabát pánský kalhoty dámské kalhoty pánské košile
košile pánská oblečení do společnosti šaty společenské svetr pánský tričko pánské

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody