Salamander


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

452@salamander.cz
601 311 452

Obuv je ten nejhezčí způsob, jak se vyjádřit.“ Tak zní motto populární značky Salamander, kterou najdete i v našem nákupním centru. Tak si přijďte vybrat z široké nabídky prvotřídní obuvi Salamander pro celou rodinu a vyjádřete svůj styl a osobnost po svém. U klasických kolekcí značky Salamander oceníte nadčasový styl a skvělé materiály a u kolekcí sledující poslední fashion trendy Vás nadchne nejen moderní design, ale i řemeslná propracovanost.

 

Kromě značky Salamander v obchodě najdete i mix dalších oblíbených značek z celého světa, které spojuje kvalita, luxus a pohodlí! 

Zakoupíte zde módní obuv, kabelky a doplňky od prestižních značek, jako jsou Högl, Paul Green, Tommy Hilfiger, Gant, Hugo Boss, Clarks, Rieker a mnohé další. U nás vše navíc pořídíte za bezkonkurenční ceny se slevou 30 až 70 %.

A až si budete vybírat nové dámské boty Salamander pro nadcházející sezónu, vzpomeňte si na slavný citát od božské Marilyn Monroe: „Dejte ženě ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět!“


Prodávané značky

doplňky pánské kabelka dámská obuv dámská obuv pánská opasek dámský

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody