odlo


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00


Otevřeli jsme pro vás obchod Odlo.

ODLO vzniklo před více než 70 lety a je vynálezcem a průkopníkem funkčního sportovního prádla. Je předním švýcarským výrobcem sportovního funkčního prádla s dlouhou rodinnou tradicí držící vysoký standard kvality. Jako technologický lídr ODLO vyrábí to nejlepší funkční oblečení pro všechny ty, kteří milují sport - za každého počasí a při jakékoliv intenzitě. ODLO Vám zajistí nejen dokonalý zevnějšek, ale zaručí, že vaše tělo se bude cítit komfortně po celou dobu Vaší sportovní aktivity.

ODLO výrobky mají velice dlouhou životnost. Čistý polyester i nejběžnějším používaným materiálem u našich výrobků. Ekologická zátěž polyesteru na životní prostředí je zdaleka lepší než například u bavlny či vlny (nižší emise uhlíku a nižší spotřeba vody). V současné době se více jak 60% produktů  Odlo vyrobeno z přírodních či z recyklovaných materiálu.

ODLO je jedničkou na evropském trhu v sekci funkčního sportovního prádla. Ale i v dalších oblastech sportovního oblečení je ODLO velice úspěšné zejména v kolekcích outdoor, běh, kolo, běh na lyžích a také v oblečení pro děti.

 

Veškeré ODLO sportovní prádlo prošlo a bylo označeno nezávislým testovacím a certifikačním systémem ÖKO Tex 100-certified (www.oko-tex.com).

ODLO vyrábí téměř dvě třetiny produktů ve svých závodech umístěné v Evropě (Portugalsko a Rumunsko). ODLO dále zaměstnává dalších 20 subdodavatelských firem, které pečlivě monitoruje. Centrála společnosti je ve Švýcarsku. ODLO má své vlastní dceřiné společnosti v Německu, Francii, Belgii/Holandsku, Rakousku a Velké Británii. Značka ODLO je aktivně zastoupena ve více než 20-ti zemích po celém světě.

 

V České republice a na Slovensku tuto značku výhradně zastupuje společnost Sportec s.r.o.

 

www.sportecshop.cz

bunda dámská bunda pánská dámská mikina dámské legíny funkční oblečení hory mikina pánská oblečení na běh
turistická výbava

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody