připoJte Se k nám

SaleS aSSiStant/ prodeJce

Guess

co váS čeká u náS

GUESS je jednou z nejuznávanějších oděvních společností na světě s 1 663 obchodními místy v Americe, Evropě a na Středním východě a v Asii, nacházející se v 97 zemích světa. Společnost je známá svým inovativním a charakteristickým m, nabízí mj. oblečení, doplňky, kabelky, hodinky a obuv.Našim cílem je neustálý osobní a profesní rozvoj prostřednictvím otevřené komunikace, tvořivosti, důvěry a vzájemného respektu.

co čekáme od váS

POPIS POZICE:

Obsluha zákazníka

Pomoc při výběru produktů

Péče o vzhled a výzdobu obchodu

POŽADAVKY:

-Zkušenosti s prací na podobné pozici minimálně 1 rok

-Zájem o módu a současné trendy

-Nadšení a pozitivní přístup k životu

-Kreativita, zaangažování a odpovědnost

NABÍZÍME:

-Možnost vývoje v mezinárodním prostředí

-Stabilní pracovní podmínky a konkurenční plat (základ + bonusový systém)

-Možnost zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje - 75% interních povýšení!

-Účast na zahraničních školeních

-Práce v přátelském, tvůrčím a zaangažovaném týmu

Kontaktní údaJe

napiŠte nám