připoJte Se k nám

prodavač/pokladní

Alpine Pro

co váS čeká u náS

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE:- pomáhat zákazníkům s výběrem produktů, radit s vrstvením nebo funkčností materiálů a předávat informace o novinkách i výhodných nákupech- zpracovávat na pokladně hotovostní i bezhotovostní operace, přijímat dárkové poukázky a pracovat s věrnostním ALPINE PROgramem- být aktivní součástí týmu a podílet se na běžném chodu prodejny (doplňování zboží, úklid atd..)

co čekáme od váS

NABÍZÍME VÁM:

dobrou a stabilní práci u prosperující české společnosti- plat s vyšším základem a týmovou motivační složkou

-práce na HPP krátký/dlouhý týden

- příjemné benefity - vyšší hodnoty stravenek, výhodné zaměstnanecké nákupy, fasované firemní oblečení, občerstvení na prodejně v rámci pracovní doby a příjemné přátelské prostředí- pravidelné zaškolení - produkty, prodejní komunikace i technické záležitosti

OČEKÁVÁME:- kolegyni/kolegu s přívětivým vystupováním a pozitivním přístupem k práci i kolegům- spolehlivost a zodpovědnost - budete součástí silné značky - znalost obchodního prostředí a práce na pokladně i PC je velkou výhodou

Nástoupit na tuto pozici můžete IHNED

Kontaktní údaJe

napiŠte nám