připoJte Se k nám

SaleS aSSiStant

Guess

co váS čeká u náS

GUESS je jednou z nejuznávanějších oděvních společností na světě s 1 663 obchodními místy v Americe, Evropě a na Středním východě a v Asii, nacházející se v 97 zemích světa. Společnost je známá svým inovativním a charakteristickým m, nabízí mj. oblečení, doplňky, kabelky, hodinky a obuv.Našim cílem je neustálý osobní a profesní rozvoj prostřednictvím otevřené komunikace, tvořivosti, důvěry a vzájemného respektu. Do našeho nově otevřeného outletu v Praze nyní hledáme nejlepší kandidáty na pozice:

PRODEJCE

POPIS POZICE:

- Obsluha zákazníka
- Pomoc při výběru produktů
- Péče o vzhled a výzdobu obchodu

NABÍZÍME:

- Možnost vývoje v mezinárodním prostředí
- Stabilní pracovní podmínky a konkurenční plat (základ + bonusový systém)
- Možnost zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje - 75% interních povýšení!
- Účast na zahraničních školeních
- Práce v přátelském, tvůrčím a zaangažovaném týmu

co čekáme od váS

POŽADAVKY:

- Zkušenosti s prací na podobné pozici minimálně 1 rok
- Zájem o módu a současné trendy
- Nadšení a pozitivní přístup k životu
- Kreativita, zaangažování a odpovědnost

Místo práce: Prague The Outlets, Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice

Kontaktní údaJe

napiŠte nám