připoJte Se k nám

brigádník / brigádnice

Salomon

co váS čeká u náS

Prodavač /-ka prodejny Salomon

Hledáme člověka, který naším zákazníkům poskytne kvalitní obsluhu. Měl by proto:

  • Ovládat sortiment značky Salomon (nebojte, vyškolíme vás), porozumět potřebám zákazníků a doporučit jim individuálně nejlepší možné řešení dle jejich konkrétních potřeb.
  • Provádět standardní provozní činnosti jako doplňování a umisťování zboží, přijímání zboží na sklad a jeho kontrolu.

  • CO NABÍZÍME

  • Odborné zaškolení a pravidelné vzdělávání
  • Přátelské a živé pracovní prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení (130 Kč / hodinu) s řadou zaměstnaneckých výhod (ošatné, zaměstnanecké nákupy, atd.)
  • Možnosti kariérního postupu

  • Termín nástupu: ihned

    Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu: katerina.vydrova.dvorakova@amersports.com

    co čekáme od váS

    KOHO HLEDÁME

  • Jste sportovně založený?
  • Máte milé a optimistické vystupovaní?
  • Máte vášeň pro naši značku a její sporty?
  • Máte zkušenost s prodejem (ideálně v oblasti sportovního sortimentu)?
  • Kontaktní údaJe

    napiŠte nám