připoJte Se k nám

prodavač/ka do prodeJny Salomon

Salomon
provize z prodeje
stravenky
dovolená 5 týdnů
zvýhodněné zaměstnanecké nákupy

co váS čeká u náS

Náplň práce:
- aktivní oslovování zákazníků na prodejně, zjišťování potřeb a nabídka adekvátního produktu
- plnění prodejních cílů podle stanoveného plánu
- pokladní operace
- příjem zboží na sklad a jeho kontrolu
- doplňování zboží a jeho vystavení na prodejně
- starost o pořádek na prodejně
- spolupráce s ostatními MO prodejnami

Nabízíme:
- práci v renomované zahraniční společnosti
- plat 28000,- vč. zaměstnaneckých bonusů (provize z prodeje, stravenky, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné zaměstnanecké nákupy)
- přátelský a dynamický kolektiv
- odborné zaškolení a prohlubování znalostí ve vztahu k pracovní náplni
- práce na plný úvazek

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail adresu: katerina.vydrova.dvorakova@amersports.com

co čekáme od váS

- praxe na obdobné pozici (zkušenosti s prodejem funkčního oblečení a obuvi výhodou)
- proaktivní přístup k zákazníkům, tah na bránu
- SOU/SŠ vzdělání
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- časová flexibilita• schopnost pracovat v týmu
- orientace v oblasti sportovního vybavení
- vášeň pro sport

Kontaktní údaJe

napiŠte nám