vstupte

nová éra
nakupování začíná

Nakupování a zábava na Jednom míStě

POP Airport je unikátní outletové a zábavní centrum, které najdete v blízkosti pražského letiště Václava Havla

pop
outlet

200 značek každý den se
slevou 30 až 80%

dinoSauria
muSeum

Světový unikát, který boří
představu o muzeu

maJaland
praha

Největší krytý zábavní
park v Česku

carS
gallery

Výstava 200 ikonických
vozů a motocyklů

zážitky
a zábava

Spousta zábavy pro
děti i dospělé

reStaurace
a kavárny

Vyhlídková terasa,
restaurace a kavárny

SVĚT POP AIRPORT

nakupuJte a
bavte Se

200+

světových značek
za výhodné ceny

Nakupování za
Outletové ceny

Užijte si kouzlo outletového nakupování za nejvýhodnější ceny. 200 značek se slevami 30 až 80 % na módu, sport, obuv, potřeby pro domácnost a další.

Pokračovat
154+

milionů let
zpět v čase

TaJemný Svět
DinoSaurů

Vydejte se až 200 miliónů let nazpět mezi dinosaury. Originální kostry, modely jako živé, virtuální realita, sbírku nerostů a nejmodernější technologie pro vaši zábavu.

Pokračovat
6+

restaurací
a kaváren

VŠe, na co
máte chuť

Vychutnejte si skvělé jídlo, nebo kávu s vyhlídkou na přistávající letadla.

Pokračovat
200+

ikonických
vozů

expozice
ikonických vozů

Prohlédněte si zdarma unikátní sbírku 200 automobilů a motocyklů ikonických značek jako Porsche, Aston Martin, Lamborghini, Ferrari, BMW, Jaguar, Tatra a další

Pokračovat
9000+

metrů2 dětské
zábavy

Pohádkové
dobrodružStví S máJou

Užijte si nekončící dobrodružství s včelkou Májou a jejími kamarády. 12 impozantních atrakcí pro malé i velké děti v největším krytém zábavním rodinném parku v ČR.

Pokračovat

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Zeptat se

WE POP

"Celá expozice Dinosauria Museum Prague je fantastická. Všem doporučuju. Přijďte se sem podívat s celou rodinou a strávíte tu celé odpoledne."

Martin Dejdar

Herec

"V POP Airport to není zdaleka jen o nakupování, ale je tu i zábava. A díky tomu, že jsme tady kousek v sousedství, tak se přiznám, že jsem tady docela často. Když je čas, tak se stavíme třeba jen na kafíčko."

Dara RolinS

Zpěvačka

"Celý pocit z Dinosauři VR působil mnohem mocněji a skutečně, než na co jsem zvyklý! Chodí se doopravdy (ne ovladačem), zdi, madla, vibrace, průvan jsou skutečné. Doporučuju!"

SmuSa GameS

Youtuber

"Rozhodně vyraž do POP AIRPORT, kde najdeš nádhernou sbírku aut v Engine Classic Cars Gallery. Je tady spousta zajímavých kousků, nebudeš vědět, kam koukat dřív. VSTUP K AUTŮM JE ZDARMA."

dJ Lucky Boy

DJ

"Kdykoliv se nudím, tak jedu koukat na letadla, a proto doporučuju Vyhlídkovou terasu v POP Airport, kde si můžete dát něco dobrýho k jídlu a koukat na letadla společně s poslechem komunikace mezi pilotama a řídicí věží."

Adam Mach

Cestovatel a influencer

"Skvelé miesto pre celú rodinu! V POP sa cítim ako v inom svete! Z ríše Dinosaurov sa jednoducho môžem preniesť od sveta včielky Máji až do shopping raja všetkých maniačok, kde vždy výhodne nakúpim skvelé kúsky!"

Nikoleta Macháčová

Bloggerka